Projektas „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“

Projekto Nr. NOR-LT10-VRM-01-K-02-006

   Projekto „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“

partnerių atstovų vizitas Osle, Norvegijoje.

 

2016 m. lapkričio mėn. 14-17 dienomis projekto partnerių atstovai dalyvavo pirmajame vizite  Norvegijos partnerio institucijoje Flexible Education Norway. Pagrindinis vizito tikslas buvo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio parengimo etapus, kurio pagrindu turės būti parengtas socialinės klasterystės kompetencijų modelis. Intensyvūs susitikimai su projekto partnerių diskusijos ir aptarimai, darbas grupėmis padėjo išgryninti socialinės klasterystės kompetencijų modelio svarbiausius  etapus, kurie, kaip pagrindas, bus naudojami  kuriant modelį ir organizuojant virtualius mokymus ir mokymų renginius.

Vizito metu projekto partnerių atstovai turėjo galimybę ne tik pasidalinti gerąja patirtimi apie  darbuotojų kvalifikacijos kėlimo būdus, bet ir susipažinti  su projekto partnerės –  Norvegijos skėtinės organizacijos Flexible Education Norway patirtimi plėtojant socialinę klasterystę viešajame sektoriuje.

Vizito metu  buvo aptartos tolimesnio  bendradarbiavimo galimybės,  Norvegijos ir Lietuvos partnerių vizitai, mokymosi programos ir siekiami bendri rezultatai. Kito vizito metu dalyviams iš Lietuvos planuojama daugiau praktinių susitikimų savivaldybėse perimant  gerąją patirtį: kaip bendradarbiauti  kuriant tinklus su įvairiomis organizacijomis, išgirsti ir pamatyti daugiau viešųjų įstaigų sėkmės pavydžių bendradarbiaujant ir vystant  socialinę klasterystę.

Dalyvavimas vizite yra Lietuvos edukologijos universiteto projekto „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“ dalis.

Projekto vykdytojas: Lietuvos edukologijos universitetas

Projekto partneriai: Fleksibel utdanning Norge, Biržų rajono savivaldybė, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Prienų rajono savivaldybė, Prienų globos namai, Druskininkų savivaldybė, Druskininkų Švietimo centras, Utenos rajono savivaldybės administracija, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Vilniaus Dizaino kolegija, VšĮ Gintarinė akademija, Lietuvos demokratiškumo ugdymo  kolegija.

Detalesnė informacija rasite: www.socialcluster.lt

Straipsnį parengė: VšĮ Renginių fabrikas